Alexela Oil

Üldkontaktid

AS Alexela Oil
Reg.nr 10034715
KMKR nr. EE100288531
Roseni 11, 10111 Tallinn
Tel 6290 029, 6290 000
Faks 6290 020
e-mail: alexela@alexela.ee
Kaardikeskus
Tel 6290 001, 6290 000
Tööpäeviti 08:30-17:00
e-mail: klient@alexela.ee
Kütusetakso. Kütuse hulgimüük.
Tellimine tööpäevadel 8.30-17.00
tel 6290 002, mobiil 51 68 508
e-mail: hulgi@alexela.ee
Hoia oma kaarti!
Kaardi kadumise korral teata tööpäeviti kella 08.30-17.00 kaardikeskuse telefonidel 6290 001 või  6290 029; e-maili teel klient@alexela.ee või 24 h mobiiltelefonil 530 77 877.
 

Ärikliendi kontaktid

Marek Miller
Müügidirektor
51 27 601
marek.miller@alexela.ee
Priidu Ahven
Müügijuht
5855 3210
priidu.ahven@alexela.ee
Kaido Heero
Müügijuht
58 856 119
kaido.heero@alexela.ee
Ivo Koka
Müügijuht
50 59 888
ivo.koka@alexela.ee
Alpar Viks
Müügijuht
52 75 538
alpar.viks@alexela.ee
Olavi Maaring
Müügijuht, sh autokütuste hanked
55 633 304
olavi.maaring@alexela.ee
Jürgo Anni
Gaasiliste autokütuste müügijuht
51 15 780
jyrgo.anni@alexela.ee
Innar Lätti
Balloonigaasi müügijuht
53 041 601
innar.latti@alexela.ee
Tanel Kolberg
Gaasilahenduste müügijuht
55 609 942
tanel.kolberg@alexela.ee
Denis Mirskov
Välisprojektide müügijuht
59 192 669
denis.mirskov@alexela.ee