Uudised

Alexela KML Pärnu Sadam vs Tartu Ülikool mängu poolajal läheb loosi Škoda Octavia!

31.03, laupäeval, Pärnu Sadama ja Tartu Ülikooli vahelise Alexela Korvpalli Meistriliiga mängu poolajal loositakse ühele õnnelikule fännile nädalaks uhiuus CNG tehaseseadmega Škoda Octavia!

Kõikide kohalviibijate seast valitakse välja kaks inimest, kes hakkavad auto kasutusõiguse nimel võistlema. Mõõduvõtt nõuab füüsilist vastupidavust ja täpset viskekätt.
Auto annab võitja kasutusse Møller Auto Pärnu.

CNG (compressed natural gas) on kokkusurutud maagaas, mida kasutatakse sõidukites kütusena. CNG autogaasiga sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 60% soodsamalt. Sama raha eest, millega ostaksid bensiini, jõuaksid CNG autogaasiga sõites aga koguni poole kaugemale.

Alexela on väljaarendamas CNG-tanklate võrgustikku - esimesed kaks tanklat oleme avanud Jüris ning Võrus. 2018.aasta plaanides on rajada olemasolevatele tanklatele lisa üle kogu Eesti. Tule kohale ja võida endale uhiuus Škoda Octavia koos paagitäie CNG gaasiga terveks nädalaks!

Ka sel korral on käimas publikumäng "Tule perega saali". Mängus osalemiseks tee perega pilt, kasutades selleks Alexela fotoraami, lae see Alexela Facebooki seinale ning võid võita auhinna! Loosimine toimub 03.04 ning võitja avaldame meie Facebooki lehel.

Ole kohal ja võida nädalaks uhiuus Škoda! Mäng Pärnu Spordihallis algab kell 17.00!