Uudised

Alexela Korvpalli Meistriliga laupäevase mängu poolajal läheb loosi Škoda Octavia!

Alexela Korvpalli Meistriliga laupäevase mängu poolajal läheb loosi Škoda Octavia!

Laupäeval, 3.veebruaril Raplas Sadolini Spordihoones toimuval Alexela Korvpalli Meistriliiga mängul AVIS UTILITAS Rapla ja BC Kalev/Cramo vahel on ühel õnnelikul pealtvaatajatal võimalik võita uue CNG tehaseseadmega Škoda Octavia nädalane kasutusõigus. Auto täidab CNG gaasiga Alexela. Lisaks on auhinnafondis veel kaks 30-eurost Alexela kinkekaarti ja kaks piletit Eesti meeste rahvuskoondise MM valikmängule 25.veebruaril Iisraeli koondise vastu.

Mängus osalejad valitakse saalis kohapeal ja täiesti juhuslikult.

Alexela on väljaarendamas CNG-tanklate võrgustikku - esimesed kaks tanklat oleme avanud Jüris ning Võrus. 2018.aasta plaanides on rajada olemasolevatele tanklatele lisa üle kogu Eesti.

CNG (compressed natural gas) on kokkusurutud maagaas, mida kasutatakse sõidukites kütusena. CNG autogaasiga sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 60% soodsamalt. Sama raha eest, millega ostaksid bensiini, jõuaksid CNG autogaasiga sõites aga koguni poole kaugemale.

Tule kohale ja võida endale uhiuus Škoda Octavia koos paagitäie CNG gaasiga terveks nädalaks!

Sel korral on käimas ka publikumäng "Tule perega saali". Mängus osalemiseks tee perega pilt, kasutades selleks Alexela fotoraami, lae see Alexela facebooki seinale ning võid võita energiat andva auhinna!
Loosimine toimub 05.02 ning võitja avaldame meie Facebooki lehel.

Mäng algab kell 17:00 ja otseülekandeid on võimalik jälgida TV6 ning Delfi TV vahendusel!