Uudised

Alexela uus tanklapood Otepääl nüüd klientidele avatud!

Alexela avas novembri lõpus Otepääl aadressil Tartu mnt 24 oma kõige uuema tanklapoe.

Alexela Otpää pood on kõige värskem tanklapood Alexela Eesti tanklates.
Uue kontseptsiooni järgi ehitatud avaramas tanklapoes on müügil lai valik esmatarbe- ja autokaupu ning loomulikult suur valik isuäratavaid eineid - eri moel valmistatud kartulid, Hungry Karliga koostöös sündinud tõeliselt kõhtutäitev lihatasku, kanafileepalad, erinevate täidistega grillvõileivad. Ka on Otepää poe menüüs lisaks tuttavale burgerile ja hot dogile ka kiirelt klientide lemmikuks saanud peekoniga grillburger ja pere pisematele uudisena Lasteeine.

Otepää poest saab kaasa haarata värskeltjahvatatud ubadest ja värske piimaga kohvi ning kohapeal küpsatatud saia või piruka. Kuni detsembri lõpuni on Otepää poes avamise puhul eripakkumine - kui osta vähemalt 30l kütust või burgeri või hot dogi, saab kohvi tasuta. Tasuta kohvi saamiseks tuleb esitada või vormistada Alexela Sooduskaart.

Kutsume üles nii kõiki Otepää inimesi kui ka läbisõidul olijaid  külastama meie tanklat – Alexelas tankides toetad Eesti sporti ja kultuuri, sest Alexela on kultuuriministri poolt pärjatud tiitliga „Aasta Kultuurisõber“.