Uudised

Tangi parka Sportlandilt - kolmas võitja selgunud!

22.01-11.02 kehtib Alexela Sooduskaardiga valitud Alexela tanklates eripakkumine, mille raames on võimalik iga nädal võita endale üks soe O'Neill parka Sportlandilt.

Kampaania võitjad:

 • Esimene võitja - Jana Demenskaja
 • Teine võitja - Martti Malmre
 • Kolmas võitja - Jaak Jagomäe
Palju õnne kõikidele võitjatele!
 

Eripakkumine kehtib: 

 • Tallinnas ja Harjumaal Kristiine, Rocca al Mare, Õismäe, Ehitajate, Viimsi tanklas; 
 • Tartus Lõunakeskuse ja Kalda tanklas; 
 • Lõuna-Eestis Võru, Otepää, Põlva tanklas
 • Pärnus Papiniidu tanklas; 
 • Ida-Virumaal Narva tanklas

Leia lähim tankla https://www.alexelaoil.ee/est/tanklad

 

Kampaania reeglid:

 1. Alexela kampaania „Tangi parka Sportlandilt” (edaspidi „Kampaania“) korraldaja on AS Alexela Oil, Roseni 13, 10111 Tallinn (edaspidi „Korraldaja“). Kampaania toimub kooskõlas käesolevate reeglitega (edaspidi „Reeglid“). Kampaania Korraldajal on õigus muuta reegleid kehtivatest õigusaktidest tulenevate nõuete kohaselt.
 2. Kampaania läbiviimise korra on kehtestanud Korraldaja käesolevates Reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaaniaperiood on 22.01.18 kuni 11.02.18, Kampaania korraldatakse ja viiakse läbi Eestis.
 4. Kampaania auhindadena loositakse välja iga kampaanianädala kohta 1 O’Neill soe jope ehk parka Sportlandilt. Võitja saab valida kas naiste- või meesteparka vahel.
 5. Kampaanias osalemiseks tuleb tankida kampaaniaperioodi jooksul Alexela Sooduskaarti kasutades vähemalt 20 liitrit kütust ühes nimetatud Alexela tanklas: Kristiine, Tulika 33, Tallinn; Rocca, Paldiski mnt 102, Tallinn; Õismäe, Ehitajate tee 114c, Tallinn; Ehitajate tee, Ehitajate tee 101, Tallinn; Viimsi, Randvere tee 9A, Haabneeme; Lõunakeskus, Ringtee 75b, Tartu; Kalda tee, Kalda tee 24B, Tartu; Võru, Kose tee 6, Võru; Otepää, Tartu mnt. 24, Otepää; Põlva, Jaama 16b,  Põlva; Papiniidu, Papiniidu 19A, Pärnu; Narva, Tallinna mnt 43, Narva.
 6. Arvesse lähevad kütusena bensiinid 95 Clean System3, 95 Nitro3000, 98 Clean System3, diislikütus D Clean System, LPG autogaas ja CNG autogaas. Isiku registreerimine loosimisel osalemiseks toimub automaatselt Sooduskaardi andmete alusel ja arvesse läheb iga Sooduskaardiga vähemalt 20 liitrit tangitud tehing eraldi.
 7. Nädala jooksul loosimisele kvalifitseerunud vähemalt 20 liitri tankimised ei osale enam järgmise nädala loosimisel.
 8. Võitjad loositakse 30.01.18, 6.02.18, 13.02.18 juhuslikkuse generaatori abil.
 9. Võitjate nimed avaldatakse internetilehel www.alexelaoil.ee ning nendega võetakse ühendust nende poolt Alexelale antud kontaktide kaudu hiljemalt 10 tööpäeva jooksul pärast loosimist.
 10. Auhindade kättesaamine toimub vastavalt võitjatega kokkulepitule.
 11. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul, kui võitja ei vasta Korraldaja kehtestatud Kampaania tingimustele või kui võitjaga ei ole hiljemalt 28. Veebruariks 2018 kontakti saadud.
 12. Kõik kulud, mis Kampaanias osalejatel tekivad seoses Kampaanias osalemisega ja võidu kättesaamisega, kannavad Kampaanias osalejad.
 13. Võitu ei asendata osalejate nõudmisel teist liiki auhinnaga ega anta välja rahas. Auhind, mida võitja ei ole õigeaegselt välja lunastanud, väljastamisele ei kuulu.
 14. Kampaanias osalevad Alexela Sooduskaartide omanikud. Kampaanias ei osale Alexela ärikliendid. Kampaanias ei või osaleda OÜ Alexela Groupi ja sinna alla kuuluvate ettevõtete töötajad ja nende pereliikmed ning Sportlandi töötajad ja nende pereliikmed..
 15. Kampaanias osalemist loetakse ühtlasi ka Kampaanias osaleja poolt Kampaania Korraldajale loa andmiseks kasutada Kampaanias osaleja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma Kampaanias osalejale selle eest tasu maksmata ja temaga täiendavat kokkulepet sõlmimata.
 16. Kampaania Korraldaja ei võta vastutust Kampaanias osaleda soovijate kõrvalejätmise eest, kui need on eiranud Kampaania korraldamise tingimusi või esitanud Kampaania Korraldajale ebaõigeid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole toimunud Kampaania Korraldaja süül.
 17. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel.
 18. Kampaania Korraldaja ei vastuta võitjale ja/või võidu kasutajatele ja/või kolmandatele isikutele võitude kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
 19. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kuni 31.03.2018 kirjalikult Kampaania Korraldaja aadressile AS Alexela Oil, Roseni 13, 10111 Tallinn märgusõnaga „kampaania!ˮ või meiliaadressil alexela@alexela.ee.
 20. Kampaania reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.